| FlowerRoseRose a întrebat:

Stiu ca sa mai pus aceasta intrebare, dar cum sa imi fac parul de relelion. E URGENT! Funda pentru cel mai rapid raspuns( folositor)

Răspuns Câştigător
| Rox_Pavel_1978 a răspuns:

De revelion poti sa iti faci parul cret cu niste bucle care sa iti puna fata in evidenta! DAR DACA AI PARUL deja cret poti faci un coculet sus si lasat cu o suvida care sa atarne pe coltul fetei tale! sau cauta pe google! funda?

| FlowerRoseRose explică (pentru Rox_Pavel_1978):

Sigur. Asta e exact genul meu de coafuri

12 răspunsuri:
| chibiusa a răspuns:

Daca imi spui si forma fetei si lungimea parului atunci ti-as putea da niste idei happy

| LittleShyDevil a răspuns:

De ce bucle, de ce carliontat? Pana la urma daca dansezi va disparea efectul asta frumos al buclelor! Nah...eu asa zic,acum depinde ce iti place tie happy Incearca sa il impletesti,da, poate pare un pic demodat,dar sunt multe modele frumoase,care sunt sigura ca iti vor placea, sa iti faci asa ca o coronita, cev a de genul, ar fi elegant, sofisticat si nu vei avea probleme cu el cand vei dansa(desigur daca este facut bine)! Parerea mea, alegerea este numai a ta! Mult noroc happy

| elysi a răspuns:

Poti sa il indrepti cu placa. Asta merge la tinute mai moderne.

Răspuns utilizator avertizat
| Păpușikaaa1 a răspuns:

De revelion poți să îți faci bucle..mari sau bucle mici asta foarte bine ar arăta..adika depinde de cît de lung este părul.ca de exemplu eu de revelion o să mil fac bucle mari.tongue

| Păpușikaaa1 a răspuns:

Uite poți să încerci să faci bucle așa http://www.youtube.com/watch?v=ayGQ-WI0yL8
foarte bine se primesc eu am încercat. însă îți dau un sfat nu le pieptăna..se for înfoia foarte tare și vor părea urîte.

| FlowerRoseRose explică (pentru Păpușikaaa1):

Scuze, eu am deja bucle

| Msmile a răspuns:

Caut pe youtube. Acolo sunt multe tutoriale din care sa te inspiri

| robiderobi123 a răspuns:

Carliontat