| Surdu_Oanea_1996 a întrebat:

Sucul de ceapă ajută la creşterea părului facial?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

De ce ai folosi asa ceva care mai si miroase cand poti folosi ulei de ricin care n-are niciun miros si da sigur rezultate?

| Surdu_Oanea_1996 explică (pentru Adry05):

Nu merge cu ulei de ricin, în două luni nu am observat nimic

| alexcoman34 a răspuns:

Bun, vrei barba? Eu in cateva luni cu o simpla lama http://peter-thebarber.ro/var/images/product/160.160/902_Klinge.jpg, am reusit sa am o barba destul de "mare" fata de ce aveam inainte si asta pentru ca ma dadeam aproape in fiecare saptamana, nu stiu ce sa zic de acest suc de ceapa, dar nu prea cred ca asa prin minune parul facial va aparea foarte curand, incearca si varianta mea poate merge. Seara faina!

| Surdu_Oanea_1996 explică (pentru alexcoman34):

Deci păr facial am, barba îmi creşte destul de repede, doar ca nu îmi apar alte fire, cum ar fi pe obraz..am doar puțin mai sus de maxilar