| Denis_1354 a întrebat:

Sunt baiat am 16 ani si nu stiu ce sa fac sa nu mai imi rod unghiile, de cand eram mic am acest tic, acum l-am mai diminuat dar vreau de tot sa scap de el, aveti ceva remedi?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Avatar001 a răspuns:

Dale de fiecare data cind iti aduci ainte cu ardei rusu si vei vedea reactiunile.

4 răspunsuri:
| ღClauuღ a răspuns:

Incearca sa iti gasesti alte ocupatii mereu si cu timpul te vei descotorosi de acest tic daca vei avea mereu ceva de facuthappy

| Marghioalaa a răspuns:

Incearca sa achizitionezi o jucarie antistres.Bafta!

| Nicky06 a răspuns:

Bagati degetele in jur de 5 min intr-un bol cu suc de lamaie odata la 2 zile si intr-o saptamana doua scapi

| CosmicKarma a răspuns:

Tine degetele in fund. Cand le duci la gura, resturile de shaworma te vor impiedica sa le mai rozi.