| LazyJohnny a întrebat:

Sunt băiat si am pistruii, ce părere aveți despre ei?

6 răspunsuri:
| maryus24 a răspuns:

O parere proasta.

cauta tratament, si rezolva

| stillhartu a răspuns:

Aaa...absolut nici una! De cand pistruii fac o persoana sa fie mai buna sau mai rea?!?
Si ce daca ai pistrui? Te deranjeaza chair atat de tare? Iti afecteaza sanatatea in vreun fel? Nu. Si atunci? Lasa-i dom'le acolo ca bine stau.
Serios acum, nu trebuie sa-ti faci griji si complexe pentru niste amarati de pistrui. Daca doresti ca pistruii sa nu apara in numar cat mai mare stai cat mai putin timp la soare si intotdeauna foloseste o creme de protectie solara cu spf ridicat.

| Clauvdgg a răspuns:

Mie imi place happy

| positivity a răspuns:

Mie îmi plac pistruii, sunt cu adevărat interesanți. Aş vrea să am şi eu. ^_^

| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Mie chiar imi plac, si oricum la multi oameni pistruii dispar odata cu trecerea timpului asa ca profita de ei cat inca ii mai ai.

| MariTePoopa33 a răspuns:

Nu e nimic inneregula, la baieti este super-normal sa ai pistrui!; D