| Garrix2004 a întrebat:

Sunt băiat și vreau să-mi las părul mai lung și să-l dau în ambele părți. Am citit pe internet că de obicei trebuie să mergi la frizer măcar odată să-l tunzi când îl lași să crească. Doar că nu știu ce ar trebui să-i cer frizerului. Cineva care a trecut prin asta,sau cineva care se pricepe? M-ar ajuta mult. Vreau să mai schimb frizura, măcar temporar să încerc ceva nou.

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu iti lasa par lung ca drogatii, sau rokerii, tunde te scurt asa îi sta bine unui baiat nu cu plete ca o fată