| anonim_4545 a întrebat:

Sunt blonda(recent vopsita) da oricum un blond inchis ii si culoarea mea naturala su cu ochi albastrii si tenul deschis.Intrebarea este daca mi-ar sta oare bine sa imi fac un ciocolatiu deschis cu suvite subtiri blonde.Sau ce frea noua mi s-ar potrivi(am fata ovala)? Ceva cu mult volum.

2 răspunsuri:
| anonim_4545 explică:

Is deja blond auriu si am fost facuta cu roz si movlaughing) deja m-am plictisithappy. Si ceva tunsori faine stiti ceva? Daca se poate si ceva pozebig grin.

| Anelise_2071 a răspuns:

Eu ti-as sugera sa-ti lasi parul natural altfel de la 41 de ani vei avea parul alb, iar bunica mea nu s-a vopsit niciodata si are 79 de ani si tot are culoare parul ei... dar daca tot vrei vopsea ti-as recomanda un roscovan cu suvite foarte subtiri negre ori blonde... dar totusi eu recomand sa nu ti-l mai vopsesti si sa-l lasi asa cum este