| pynnk a întrebat:

Sunt bruneta si am parul lung.cum as putea sa mi-l prind usor si sexy atragator? dar nu ceva foarte pompos. funditalove struck

4 răspunsuri:
| Emma112 a răspuns:

Ai putea sa-ti faci o coata in crestetul capului si parul sa il lasi pe o parte,
o alta varianta ar fi sa il impletesti (daca cauti pe net sunt mii de moduri de impletit parul)
sau un coc. sunt o gramada de moduri, mai ales ca ai zis ca il ai lung.

| UKlover a răspuns:

Heyyy, poti sa-ti impletesti cateva suvite din fata si sa le prinzi la spate. Uite cateva idei: http://callmewelld.blogspot.ro/2012/05/hair-must-be-perfect.html

| DyaMika a răspuns:

Impletitura olandeza

:*.