| AvonWbusiness a întrebat:

Sunt bune/eficiente creme de la Avon pentru remodelare?

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Singurele creme care pot da un rezultat sunt cele termice și cel profesional de la salon. Cele de la Avon sunt zob și mai sunt și scumpe și le mai fac și atâta reclamă.
Pa, pa.

| Zenithf a răspuns:

Cred ca tu stii mai bine, intreaba-ti clientii. Sau poate ai clienti aici pe site?

| Mmarryy a răspuns:

Nu. Chiar deloc happy

| problematic a răspuns:

Nici un producator de cosmetice nu iti garanteaza eficienta maxima. Asta pentru ca fiecare corp este DIFERIT. Intreaba totusi dermatologul. El este in cea mai mare masura sa iti raspunda.

Numai bine.