| Harlow a întrebat:

Sunt bune parfumurile de la Sephora? Sunt originale?

11 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu ma, toate fake-urile din lume la sephora se vand

suntserios
| suntserios a răspuns:

Chiar ne intrebi daca unul dintrele cele mai mari magazine de cosmetice din lume vinde fake uri?

| Catrice a răspuns:

Dacă le iei din magazinele lor, sunt originale.

| adyiully a răspuns (pentru Catrice):

In Romania nu sunt 100% originale ( ori chiar daca sunt, au o calitate mult mai slaba) in comparatie cu produsele de pe piata occidentala

| Catrice a răspuns (pentru adyiully):

Cum zici tu.

| J0B0MAT a răspuns:

Da.

| CartofioriPrajiti a răspuns:

Serios inteligentule?
Logic ca s originale, doar nu si permite Sephora asa ceva ce naiba

| adyiully a răspuns:

Nu sunt aceeasi calitatea ca cele de pe piata occidentului! Spre exemplu am comparat de la ei un Armani Stronge You, si cel din Sephora magazin mol Bucuresti, este mai slab decat testerul pe care.l au ei acolo si mult mai slab decat acelasi parfum luat dintr-un mol din Viena. Se stie foarte bine despre fenomenul ''standard din Est'' ..in Romania multe produse nu sunt 100% originale

| VasileIoncea a răspuns:

Vad ca e veche postarea, dar pentru cine încă are dubii.
Tocmai am cumpărat un chanel de la ei și e un fake ordinar, când l am dus înapoi nici nu au vrut să-l vadă știind despre ce e vorba. S au dus pe apa sâmbetei 650 de lei

| ciup77 a răspuns (pentru VasileIoncea):

Am pățit-o și eu, maine ma duc la ei în magazin

| Cracracracracra a răspuns (pentru VasileIoncea):

Si eu am achizitionat un parfum ieri din Sephora. Dupa 2-3 ore a disparut mirosul. Acelasi parfum(brand) achizitionat din duty-free sau dintr-o tara din vest dureaza 12-16 ore cel putin.