| rebekka11 a întrebat:

Sunt de curand reprezentanta avon. Am depus comenzi de 3 ori pana acum, cu cadourile lor, etc. Si acum nu mai imi dau ei cadouri fixe. Care o sa fie cadourile mele de acum in colo? Eu am inteles ca daca comand 2 produse de acelasi fel imi vine unul cadou. Dar daca eu am numai produse diferite cum imi vor veni cadourile? Funda la cel mai bun raspuns

2 răspunsuri:
| JASMYNA88 a răspuns:

Nuuuu...acum nu vei mai primi cadourile alea de inceput, acum esti veteranahappy acum vor fi tot felul de conditii. cum a fost asta cu salul si plicul si colierul. mereu vor fi din astea, +/-. depinde de campanii. si nu e adevarata faza cu 2 produse la fel. acum depinde la ce anume te referi cadouri...cadouri din brosura, sau alea ce le-ai primit in primele 3 campanii?

| FeraruAndreea a răspuns:

Daca comanzi produse diferite atunci nu primesti cadou