| Taylorrrrr a întrebat:

Sunt din Timisoara si vreau sa imi fac ceva la sprancene. Sunt prea scurte si prea subtiri,si atat de raaare. Vreau sa imi spuneti ce produse sa folosesc sa mi le conturez. Exact, de unde si cat costa. Am avut creion de la mayelline dar pur si simplu il urasc. Sprancenele mele sunt de culoarea maro inchis si mi am luat nuanta dark brown dar mi se pare ca are niste tonuri rosiatice. Am vazut pe youtube ca se folosesc cel mai mult produsele de la mac si sephora si as vrea sa imi spuneti ce sa imi iau.(exact!) Si mai vreau pe cineva care penseaza foarte bine si o face si in weekend.(si pretul). FUNDA raspunsului complet!

2 răspunsuri:
| Ungureanu90 a răspuns:

Nu știu dacă e bine să aplici produse chimice pe tine de unul singur, așa că vorbește cu părinții tăi în privința asta și / sau mergi la salon și spune-le acolo ce probleme ai și contra-cost ei te vor ajuta cum pot.
Multă baftă!

| Maria_Roxana_1999 a răspuns:

Buna. Eu sunt din Arad..nu prea pot sa te ajut cu produsele... ceea ce poti face e sa iti iei ulei de argan si sa te faci pe sprancene ca sa iti creasca sa fie dese. apoi sa mergi la cineva sa te penseze frumos sa iti dea o forma si ti le poti intretine cu un creion de sprancene. nu e greu..si eu am fost asa la inceput... sper ca te-am ajutat cat am putut. Succes.