| AllmaGirl a întrebat:

Sunt fata, am firul gros si parul un pic mai jos de umeri, la cat timp este cel mai bine sa il spal ca sa arae bine si sanatos?

3 răspunsuri:
| roxanna9031 a răspuns:

Depinde. cat de repede ti se ingrasa. dar daca ai parul des. si firul gros. incearca sa il speli la 4 zile. e avantajul tau. ingrijeste.l. da evita spalatul des. pentru ca il inveti asa. si apoi se ingrasa f repede.

| kataaa1 a răspuns:

Depinde de cat de repede ti se ingrasa, al meu este pana la fund aproximativ si inainte imi faceam baie o zi da una nu, dar acum am inceput sa il spal macar de 2 ori pe saptamana maxim 3 (foarte rar)...deci consider ca este mai bine de 2 ori pe saptamana. Sper ca te-am ajutathappy

| TreiSurori a răspuns:

Uite reteta mea pentru par sanatos si lung.

http://barbiewithduckface.tumblr.com/......os-si-lung