| XatomisX a întrebat:

Sunt fata si am parul cam scurt si nu merge prins ce as putea face sa nu mai transpir asa tare? transpira rau bretonul si la spate si arata foarte rau pentru o fata.Transpir cand ma duc la sala sau la alergat merci deci ce as putea face? si nu mai spun ca trebuie sa il spal zilnic sa arate ok straight face

Răspuns Câştigător
| linsey a răspuns:

rolling on the floor)))))))))) ai de capu meu rolling on the floor))))SlIpKnOt06 in nici'un caz sa nu faci asta trebuie sa bei multe lichide :* rolling on the floor si inca dunhilll mai vrea si funda
rolling on the floor

9 răspunsuri:
| XatomisX explică:

Dunhilll a zsi ce sa nu facem vara laughing)

| Soldier92 a răspuns:

Pai ori esti fata ori esti baiat? =)))=))) cred ca nici tu numai stii ce esti! :))=))) http://www.tpu.ro/......t-poze-la/

| Dunhilll a răspuns:

Transpiri probabil din cauza ca bei apa prea mult. Daca nu mai vrei sa transpiri atat de mult pe timp de vara, nu bea asa de multe lichide.
Sper ca te-am putut ajuta. Funda?

| daassh a răspuns (pentru Dunhilll):

Vei ca ai dat niste sfaturi eronate!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dunhilll):

Dunhill, sfatul tău e ridicol.
Scuză-mă că am tupeul de a-ţi spune acestea, dar faptul că transpiră mult nu se datorează faptului că bea lichide.
Dimpotrivă, orice medic indică să consumăm multe lichide vara!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dunhilll):

În plus, mai ceri şi fundă.
Îţi recomand să te documentezi înainte de a da răspunsuri.
Baftă, numai bine!

| KellyGreen a răspuns (pentru Dunhilll):

laughing Sio ce sugerezi? sa beam o cana de apa pe zi pe caldurile astea?
Fetito apa e cel mai sanatos lucru din lume. Si transpiratia nu are legatura cu cata apa consumi deoarece prin transpiratie se elimina substantele nefolositoare din organism iar apa in exces e eliminata prin urina asa ca iti recomand sa nu mai raspunzi la intrebari la care dai raspunsuri scuze ca o zic dar dai raspunsuri idioate.

| linsey a răspuns (pentru Dunhilll):

rolling on the floor)))))))))) ai de capu meu rolling on the floor))))SlIpKnOt06 in nici'un caz sa nu faci asta trebuie sa bei multe lichide :* rolling on the floor si inca dunhilll mai vrea si funda
rolling on the floor

| CrinaCriny a răspuns:

Poti incerca sa ti-l prinzi cu o clema sau cu multe agrafe negre lungi si simple! Succes

| des15 a răspuns:

Buna.Poti sa iti cumperi o bentita, in modul asta iti vei tine parul pe spate departe de fata si nu va mai arata urat. Sper ca te-am ajutat