| love_2286 a întrebat:

Sunt fff suparatacryingsi dezamagitastraight facepentru ca de vreo luna si cv fac sport si numai mananc tampenii si nici dupa ora 6 de vreo sap si cv si am slabit peste tot in afara de burta si solduristraight facesi se vede urat pentru ca am picioarele lungi si subtiri si in sus burta si solduricryingabdomene fac la 2 zile, deci nu pot sa inteleg dc nu dau deloc jos din burtacrying:-

2 răspunsuri:
| Ilincaaaa a răspuns:

Abdomenele nu ajuta din cte am inteles.Ai putea sa stai trantita pe spate si sa ridica picioarele ca si cum ai scrie niste cifre de la 1 la 10 e suficient sa faci asta de vreo 3 ori pe saptamana, asta ajuta foarte mult la abdomen.si solduri la fel, o dieta va merge intotdeauna si cu putina miscare, astfel va iesii urat. Bafta:*

| Bitzu_1414 a răspuns:

Sall. si eu am patit asa. calmeaza-te nu mai fii stresat. Daca prin sport te referi la sala sau la munca. ala nu e sport sa dai burta jos. burta jos se da doar prin alergat... si cu mancarea continua tot asa nu o sa se vada schimbari peste noapte. eu am slabit fara sa imi dau seama happy. Apucate de alergat si ai rabdare... Acuma vine iarna nu mai ai cum si cand happy. Asteapta pana vine vara si alearga in aer liber sa transpiri happy