| Ciuuf a întrebat:

Sunt foarte scunda!
Ce exercitii sa fac ca sa ma inalt repede?
Funda!
(fara basket,inot, volei etc. stau la sat)

Răspuns Câştigător
| Esperança a răspuns:

Stai agăţată pe o bară înaltă şi pune pe cineva să tragă de tine.
Cel mai bine e să te tragă de la şold în jos şi de picioare din când în când.
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=IF55ruqjY8o#!

P.S Dar asta doar dacă ai până în 18 ani, dar şi aici e cu dus şi cu întors pentru că exerciţiile astea se fac atunci când eşti mai mic de 16 ani!
Oricum încercarea moarte n-are! îţi urez succes!

3 răspunsuri:
| Chelaru_Catalin_1994 a răspuns:

Pai baschetul te-ar inalta dar gandeste-te in ce consta baschetul => sarituri si alergare deci nu ai nevoie sa faci un sport. niste sarituri cu coarda si niste jogging te-ar ajuta multwinking. Sper ca te-am ajutat.

| Andrey818 a răspuns:

Cumpara o coarda si in fiecare zi timp de 30 de minute sari.dp 2 saptamanii sa imi dai funda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Piticooohappyai rabdare k poate o sa cresti:d