| Doinella a întrebat:

Sunt frezata bob asimetric, cam asa http://www.google.com/......tp?/imgres r:2, s:0&tx=45&ty=82 la mine e mai lung

La spate am 2 scari, si il aranjez foarte greu, iar daca il aranjez bine, peste 10 min e la loc, se onduleaza putin jos, la capete, folosesc si spuma, dar tot nu ajuta, poate imi puteti da voi citeva sfaturi cum sa imi aranjez parul, sa steie bine, anumea la aceasta tunsoare, funda

Răspuns Câştigător
| wertori a răspuns:

Incerca sa-l ondulezi in afara, sau daca vrei sa fie perfect drept foloseste produse de indreptare de la CHI ( le gasesti pe net si sunt in jur de 70 lei ), sau ceara de indreptat de la KEUNE ( o gasesti la saloane si e ff buna ) sau ia-ti o ceara din comert, una care sa nu incarce parul de exemplu ceara de par de la syoss e buna. Si inainte sa iti indrepti parul la placa, usucal si indreapta-l la perie. Sper ca ti-am fost de ajutor big grin

1 răspuns:
| AnneBre a răspuns:

Teai frezat draga? E GRELE limba romana, nu? D: