| Bojthe a întrebat:

Sunt in clasa a 8a si incurand voi face pozele de album cu ce sa ma incalt?

10 răspunsuri:
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Ceau
Fetele se incalta cu tocuri happy

| TheFeeye a răspuns:

Eu zic sa-ti iei ceva diferit fata de ce porti tu zi de zi gen adiadsi/ tenesi/ baleri. Aa na ia-ti sandale. La mine in scoala in albumele de clasa a 8 a te pozeaza toata. Depinde de fotografwinking.

| NeimaginabilA a răspuns:

Cu papuci.

| ErrChan a răspuns:

Ei bine, daca vrei sa fii elegant incearca niste pantofii negri sau maro, dar daca vrei sa te imbraci normal ia niste tenisi mai eleganti.

| monamonkey a răspuns:

Cu shlapi.
ps: nu uita sa-ti vospesti unghiile!

| moko a răspuns:

La album nu-ti fotografiaza si papucii, doar de la genunchi sau putin mai jos in sus

| BiscuiteCuCrema a răspuns:

Stilettos rolling on the floor) stiu ca esti baiat

| EdwardEtc a răspuns:

Pai acum depinde de albumul pe care ati hotarat (clasa) sa il alegeti. Daca se fac si poze A4 in care sa ti se vada tot corpul atunci incalta-te cu ce consideri ca iti vine mai bine, dar daca se fac poze de la trunchi in sus nu are rost sa te incalti cu cea mai buna pereche de papuci. Sper ca te-am ajutat

| PetraHristina a răspuns:

Nu e nevoie sa te gandesti la incaltaminte pentru ca vei fi pozata de la genunchi sau bust in sushappy

| GDlinda a răspuns:

Poti sa-ti iei si niste pantofi negru cu toc sau niste botine (tot cu toc)
...si mie mi-au fotografiat totul inclusiv pantofii happy