| denizuk28 a întrebat:

Sunt in zodia leu, am ochii verzispre caprui, parul brunet. Ce culoare mi-se potriveste mai bine?

Răspuns Câştigător
| ady2607 a răspuns:

Si eu sunt leu si am ochi caprui spre verzi.serios.mie imi place negrul si movul.deci negrul si movul ti se potrivesc.big grin

6 răspunsuri:
| Paris a răspuns:

Culoare la ce?

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Ce-o avea culoarea cu zodia? Mai bine spuneai si cum te cheama, sa stim o treaba! Nu de alta, dar, stiam macar daca esti baiat sau fata. Ca nu prea se potrivesc aceleasi culori.
Un baiat imbracat in verde sau in violet tipa din toti rarunchii: COCALAR!

| LaMisto a răspuns:

Pai si ce treaba are zodia cu (virgula) culoarea. Dupa cum ai inceput pare a fi un text de pe site uri matrimonialelaughing? Si ca sa ti raspund la intrebare:in primul rand nuanta de maro se potriveste f bine ochilor verzi, movul, violetul si de asemenea "pink"(un roz deschis)big grin.pa pa

| viorel13 a răspuns:

Eu cred ca verdele ti s-ar potrivi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dă-le încolo de culori, te-ai potrivi cu mine smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

P. S... să nu îmi spui că eşti fată rolling on the floor