| iza_6264 a întrebat:

Sunt inalta am ochii verzi(mari) tenul fara cosuri si fata ovala.Sunt satena inchis si as vrea sa ma tund ca alice din twilight.Credeti ca imi va sta bine?

Răspuns Câştigător
| madaluhsha a răspuns:

Waw.Si eu ma pot regasi in descrierea ta. Nu stiu ce zic daca iti va sta bine, incearca sa te duci la un salon si sa intrebi ce fel de tunsoare ti s-ar potrivi si poti sa iei o poza pe telefon cu tunsoarea lui Alice din twilight si intrebi pe cineva care se pricepe.Succes in viatahappy

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ZoeyMe a răspuns:

Cred ca da. Dar iti recomand sa nu o faci, caci iti dai seama ca Ashley(Alice) se duce la coafor in fiecare zi si nu prea cred ca tie iti va sta ca parul ei.

| fif2002 a răspuns:

De ce simti nevoia sa copiezi pe cineva? fa ceva original si o sa iti stea mult mai bine.

| Delia a răspuns:

Dupa cum te-ai descris, eu cred ca iti va sta bine.Sau ai putea sa incerci coafura virtual ca sa-ti faci o idee.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca-ti va sta bine.In locul tau m-as tunde zero si as umbla cu ochelari de soare.In mod sigur as atrage atentia.Si sa nu uiti sa-ti acorzi purtarilor feminitate maxima.