| DaciaRomania a întrebat:

Sunt pantofii alb-negru la modă? Mi se par interesanți!

https://images-cdn.ubuy.co.in/......saddle.jpg

Răspuns Câştigător
| ioana748 a răspuns:

Este un model clasic care nu se demodeaza niciodată.

2 răspunsuri:
| Mindfulness a răspuns:

Sunt faini! Nu mă pricep cu așa ceva, nu prea port tipul ăsta de încălțăminte. Adidașii sunt la moda gen: Balenciaga, Alexander Mcqueen, Karl Lagerfeld, Nike Air Max, Nike Air Force 1 si lista e destul de lunga, prețul lor pot ajunge și la 1000 de euro, chiar mai mult ( Balenciaga)
Nu prea poarte lumea așa ceva decât la evenimente speciale. Toți poarta teniși și adidași, unii mai ieftini alții mai scumpi.
Dar sunt faini așa, nu arata rău.

| AndreiAndreiAlex a răspuns:

Depinde și ce haine ai pe tine.
Culoarea ținutei, etc.
La prima vedere ar părea sa fie încălțăminte pentru dama...