| anonim_4396 a întrebat:

Sunt potriviti Conversii de culoare roz pentru baieti? sau nu?

7 răspunsuri:
| izzycupcake a răspuns:

Nuuuuu,decat daca e un roz mai sters si sunt model din carpa.

| Paralelu a răspuns:

Sunt buni (si baietii poarta roz cateodata) nu prea se uita lumea la culoarea pantofilor, adidasilor, tenesilor...

| hgfdsa a răspuns:

Pe mine una nu m-ar incanta sa vad un baiat cu tenei roz.si cred ca asta este si parerea altor fete.Rosu ar fi mai potrivitthinking

| TraficDeMentosane a răspuns:

Esti gay?batting eyelashes

Hai ca glm, dar nu am mai vazut nici un baiat cu Comversi roz, si ca sa vezi, nici cu alte marci de tenesi/adidasi nu am mai vazut thinking

Ia`ti sa p urma treci p`aici sa fi tu primul pe care`l vad smug.

P.S. : Daca iti place un model anume, ia`ti si daca zice cineva ceva... oh go on trebuie lui/ei.

| cat a răspuns:

Cred ca mai potriviti ar fi rosii. Sunt in trend.

| AndyAndrey35 a răspuns:

Da ori ce dar in nuantza de pink cu negru.