| anonim_4396 a întrebat:

Sunt putin indecisa unde sa mai " atac " laughing.
Deci pana acum am folosit fonduri de ten de la maybelline, avon, oriflame, giordani si monstre de la vichy si l'oreal.
Care firma este mai buna maybelline sau l'oreal?

Răspuns Câştigător
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Sa iti spun un "secret", L"oreal este o gama de produse conceputa pentru femei cu varsta de peste 35 de ani.deci trebuie sa ai ceva riduri fine sau ceva probleme cu tenul pentru a le folosi.Maybelline, da e bun, dar mie personal singurul produs al lor care mi-a placut e oja! Ai incercat Deborah?

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
L*Oreal, fond de ten compact.
Pa, pa.

| zuzu. a răspuns:

thinking si eu am folosit foarte multe game de fonduri de ten. pana am ajus la maybelline :se intinde uniform, nu lasa,, grosimea''fondului pe piele si tine mai mult timp. parerea mea e sa-l folosesti pe cel sau unul de la maybelline

| sweet moon a răspuns:

Eu folosesc maybelline si e fff bun

| ary a răspuns:

Un fond de ten bun este cel fluid cu factor de protectie UVA specific tipului de piele, care se intinde usor fara a incarca tenul.

| buzz_3237 a răspuns:

Eu folosesc L'Oreal foarte mult timp, si sunt ffff multumita de el.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Parerea mea maybellinehappysunt foarte multumita de produsele lor:Xpwpkiss