| Andra98 a întrebat:

Sunt reprezentant AVON si nu stiu cum sa comand produse. Va rog ajutata-ma!

5 răspunsuri:
| underground05 a răspuns:

Daca nu dai comanda p net t pot ajuta.scrii p o foaie de hartie campania d p coperta catalogului din care vrei sa dai comanda apoi iei fiecare produs in parte de la inceputul catalogului pana la sf si scrii nr paginii din catalog unde se afla produsul respectiv numele produsului respectiv codul acelui produs si nr de produse daca vrei 1 sau 2 cate produse de acel tip vrei sa comanzi si asa notezi la toata produsele p care vrei sa l comanzi apoi dai acea pagina coordonatorului tau dar oricum e mai usor sa dai comanda p net. sper ca te, am ajutat succes

| fif2002 a răspuns:

Http://www.claudia09avon.eu/......i-comanda/ ai ceva detalii aici, daca nu reusesti poti intreba pe site

| bebelusa_9541 a răspuns:

Daca ai cont intri pe net si cand formulezi comanda treci codurile specifice produselor pe care le vrei de pe catalog! daca ai observat fiecare produs are un cod pe el sau la numarul atribuit lui! Mult succes:*daca mai ai nelamuriri lasa-mi un mesaj!

| PlanetaMinunilor a răspuns:

Poti comanda de pe site-ul avoncosmetics.ro (mami de acolo face comenzice )sau daca esti reprezentat trebuie sa ai un cordonator adica cine te-a inscris intrebal sau spune-i sa te ajute

| Florin2009 a răspuns:

Intreaba-ti coordonatorul. Te va ajuta cu siguranta. doar are de castigat de pe urma ta!