| anonim_4396 a întrebat:

Sunt reprezentant oriflame din suceava daca o persoana doresste un produs si nu aveti de la cine comanda, o puteti face de la mine imi lasati id dvs. va adaug in lista si discutam. VA MULTUMESC http://ro.oriflame.com/products/catalogue-viewer-next.jh tml AICI puteti viziona brosura!

3 răspunsuri:
| emabrumareanu29 a răspuns:

Buna. iti propun un job. reprezentant/coordonator la giada rome sau ladys.daca te intereseaza,id-ul meu este ema_brumareanu@yahoo.com si iti pot da mai multe detalii.

| Cristi123456 a răspuns:

Hei aceasta nu este intrebare aceasta este reclama \spam! Nimeni nu va vrea!

| Saviuc_Nicoleta_1986 a răspuns:

As dori sa fac si eu o comanda daca este posibil.