| christina94 a întrebat:

Sunt satena cu nuante de roscat. As vrea sa ma fac o culoare gen caramel. un blond mai inchis. Trebuie neaparat decolorat parul? Daca nu, ce vopsea mi-ati recomanda? merci :*

3 răspunsuri:
| GabrielaSandica a răspuns:

Buna,
Vreau sa ti recomand noua vopsea de la Avon, de lux. Este o vopsea care contine tratament inainte de vopsire, vopsirea propriu zisa si tratament dupa vopsire.
Acopera 100% firele albe si contine substanta "lock in ".
Iti las un site cu mai multe informatii despre ea si tot aici vezi un salon virtual unde poti incerca nuantele noastre.
Gabriela Sandica
Senior Coordonator Avon si Ambasador AVON!
Pagina mea personala

http://haircolor.avon.com/ro/

| PinkPanther a răspuns:

Da, trebuie decolorat, daca te hotarasti sa il decolorezi iti recomand wella sau loreal, chiar daca sunt putin mai scumpe isi merita banii

| mary96 a răspuns:

Iti recomand vopseaua fara amoniac, daca nu-ti place dupa un timp ea se va lua, dar daca iti place poti sa iti faci cu amoniac a doua oara