| Alllllexandra a întrebat:

Sunt satena deschis, am ochii verzi si tenul alb. Vreau sa adopt stilul ombre.Ce culori mi s-ar potrivi?thinking Multumesc anticipat!^.^

10 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Blond către vârfuri. Deși la culoarea minunată a ochilor tăi și a tenului tău deschis, s-ar potrivi părul brunet.http://farm7.staticflickr.com/6002/5912488593_802583f98d_z.jpg

| Alllllexandra explică (pentru valentingb):

Accea e o nuanta foarte deschisa, eu am un verde spre capruithinking multumesc!

| valentingb a răspuns (pentru Alllllexandra):

Știi cum scrie pe ambalajul produselor "sugestie de prezentare"?
Așa trebuia să scriu și eu : Exemplu.
Ce am vrut să zic este că e cunoscut faptul că tenul deschis în contrast cu părul negru arată foarte bine, și dacă ai ochii verzi...eu deja mor după tine! laughing Nu contează nuanța, verzi să fie.

| Alllllexandra explică (pentru valentingb):

Ahaalaughing pai o sa ma incerc si culoarea negru dar nu acum...peste cativa ani poate^.^ ar fi prea brusca trecerea de la saten deschis la negru si eu vreau ceva mai natural.Cred ca am sa incerc varianta cu blond spre varfurithinking

| Iubibilăă a răspuns:

Se potrivesc culorile pastel
Si asa se poarta.
Bafta in alegerea hainelor.
Pa, pa.

| Alllllexandra explică:

Ma refeream ca nu am sa'mi fac eu parul negru...Nu am nicio problema cu preferintele talehappy

| LiTtLeKiD2323 a răspuns:

Sugestie: poti folosi un verde asemanator cu nuanta ochilor, asa incat ochii tai sa fie scosi in evidenta...sau o culoare care merge cu ochii. Sper ca te-am ajutat.

| Alllllexandra explică (pentru LiTtLeKiD2323):

Nu am curajul sa'mi vopsesc parul verdelaughing dar multumesc oricum!:*

| valentingb a răspuns (pentru Alllllexandra):

Ochii măi... ochii verzi! Părul negru.
Nu m-aș putea îndrăgosti de fata verde cu părul pădure
http://www.youtube.com/watch?v=xtvZnteTTFM

| Alllllexandra explică (pentru valentingb):

Ochii verzi da.parul negru....neahlaughing