| Silverr a întrebat:

Sunt satena inchisa si as vrea suvite mov/violet... putine, dupa ce ma vopsesc in jur de 1-2 luni cum va arata parul? dupa ce se duce culoarea

3 răspunsuri:
| BathoryEvl a răspuns:

Si eu sunt satena inchis si am avut suvite mov acum doi ani! Cei de la salon m-au vopsit cu o vopsea de-a lor insa dupa doua luni sau trei culoarea s-a deschis si a inceput sa aiba tente roz! Anyway, nu arata rau!
Nu trebuie sa te gandesti prea mult cum iti va sta, daca iti va sta bine! Acum eu sunt roscata si nu m-am gandit nici o clipa daca imi va sta bine sau nu! Daca iti doresti cu adevarat fa-o!
Ps: Daca vrei o vopsea care sa persiste incearca ceva de la Silky! Au noante variate de verde, albastru, portocaliu si inclusiv mov! Eu mi-am luat Rosu Titian si sunt foarte incantata de culoare!

| BathoryEvl a răspuns:

Depinde si de cat de des este spalat! Movul cu vopseaua de la salon a tinut cam 3 luni dupa care s-a deschis spre roz care a tinut desul de mult! Va ramane mereu o suvita mai deschisa! happy

| Silverr explică:

Si cam in cat timp se duce?