| 1234_7271 a întrebat:

Sunt satena, ochi caprui, ten deschis la culoare. Ce culori mi-ar sta la haine?

Răspuns Câştigător
| madaluhsha a răspuns:

Buna! Hey nu cred ca ar trebui sa te imbraci in culorile care s'ar potrivi dupa ochi, parul sau tenul tau. Eu cred ca ti-ar sta bine in orice culori. Mai ales ca acum e vara incearca niste culori mai vesele. Nu conteaza ce culori sunt in timp ce tie iti sta bine si sti sa le asortezi. Succes in viatawinking

4 răspunsuri:
| Eff a răspuns:

La tenul si la parul tau ar merge culorile tari, electrice.
Cred ca in turcoaz ti-ar sta foarte bine... mov, verde crud, galben, albastru.

| madaluhsha a răspuns:

Ms de funditakiss

| shadovv a răspuns:

Negru thinking

| ╔═.♥.══════╗ a răspuns:

Ti-ar sta chiar bine in portocaliu si albastru. Toate culorile ti se potrivesc bine, dar cele doua cel mai bine. PUP!:X:X