| skrillexworld a întrebat:

Sunt satena si as dori sa stiu daca va folosi ceaiul de musetel pentru deschiderea parului, si daca numi va usca parul!

2 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Da, musetelul deschide parul si nu il usuca! Dar, va trebui sa folosesti tinctura si nu ceai! Poti cauta pe google cum se prepara o tinctura de musetel! Bafta!

| anabela_5777 a răspuns:

Prepara o tinctura de musetel iar dupa spalarea parului limpezeste-l cu tinctura insa nu spera ca o sa obtii un blond veritabil.Crede-ma am incercat si eu.