| 009 a întrebat:

Sunt satena si ma parul tuns in scari un pic mai jos de umeri, credeti ca imi va sata bine cu asa ceva
http://www.femeia.ro/......5-0-18.png
as vrea si alte idei:)

Funda pentru cele mai bune idei!:)

5 răspunsuri:
| missbee a răspuns:

Dacă îl ai un pic mai jos de umeri, dacă îl prinzi în coadă nu îţi va sta chiar aşa, pentru că e cam scurt. Părul în scări, filat, e uşor de aranjat. Poţi să îl prinzi într-un coc neglijent, o coadă de cal cum are tipa aceea, 2 codiţe, cu bretonul pe spate, etc.

| Warned a răspuns:

Ti-ar sta bine asa dar inceraca si ceva din aceste tunsori http://www.google.ro/......tp?/images

| napolitana_4529 a răspuns:

Nu poti sa imi dau seama daca iti sta bine daca nu ti-am vazut fata. Tunsoarea e draguta dar poate nu se potriveste cu expresia fetei.

| andre_7731 a răspuns:

Eu am aceias coafura ca si a ta si am incercat sa mi-l prins asa si multi mi-au spus ca imi sta bine! Incearca si ai sa vezihappy(nu ai nimic de pierdut)

| andre_7731 a răspuns:

Fondita?happy