| anonim_4396 a întrebat:

Sunt si alte tari in care sunt pitzipoance ca in Romania?

15 răspunsuri:
| Spintecatorul a răspuns:

Exista si in alte tarii Emo, Prosti, Retarzi, Pitzipoance si Cocalari.

| User a răspuns:

Ca la noi? Slabe sanse...

| BabyPink a răspuns:

Nu, cred că suntem singurii care ne procopsim cu asemenea specimene. straight face

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Categoric. Romancele chiar arata mai bine, in medie, si sunt mai ingrijite decat femeile din multe alte tari. Unii zic ca sunt cele mai frumoase, asta nu pot sa cred, dar...sa le vezi prin state, te-ai intoarce cu drag in Romania.

| Razvan a răspuns:

Vezi Americahappy

| AlecSSyA a răspuns:

Categoric.Si daca te duci in strainatate gasesti fel de fel de oameni si stau chiar in gasti si ti-o spun din proprie experita, dar eu nu am absolut nimic cu aceste persoane pentru ca fiecare om are dreptul la propria alegere.

| AlecSSyA a răspuns:

Da sunt fel de fel de oameni si prin strainatate si stau chiar in gasti, ti-o spun pentru ca am vizitat alte tari si cunosc, dar fiecare persoana are dreprul sa faca o alegere si eu nu am absolut nimic cu aceste fiinte.

| alecs871 a răspuns:

Paul27, ai dreptate. Mascarici mai mari decat in Romania nu gasesti oricat vei cauta.

| DianaLostInDreams a răspuns:

Neah, nu cred.

| OanaG a răspuns:

Si inca catelaughing)

| doraz a răspuns:

Logic. tu ai vazut copii de bani gata cum se imbraca? uite ex paris hilton, acum e mai bine, dar inainte...sau uitate la kanye, 50 cent etc au lanturi groase de gat si sunt cool, au maieuri de gym si sunt tari, numai ca la noi sunt si c==am incuiati...

| Emeraude a răspuns:

Paris Hilton...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In fiecare tara exista o mica pitipoanca...sa u crezi ca e numai la noiwinking

| Alleeexaa a răspuns:

Italia! Mult mai rau(unele). Si am auzit si eu faza cu:
Romancele sunt printre cela mai frumoasehappy
Sincer am calatorit si eu... si m`am mirat cand am vazut cum arata femeile(fetele)din alte tari! Oribil! eu am inceput sa cred ca romancele sunt printre cele mai frumoase fete! Cu asta ar trebui sa ne mandrim!happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca da... dar mai rau ca in Romania nubig grin