| simo102 a întrebat:

Sunt zodia gemeni cred ca ati mai avut deaface cu o zodie tot gemeni eu nu stiu cum sa fac sa nu mai ma plac pe mine sa nu mai stau trei ore la calculator si cum sama ingras? va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| lavynya1 a răspuns:

In general la calculator stai cand nu ai ocupatie, cand nu ai altceva mai bun de facut.Iesi mai des afara, distreaza-te afara pentru ca daca vei iesi si vei avea companii neplacute nu vei mai dori sa iesi.Nu trebuie sa iei proteine sa te ingrasi.Fiecare are un metabolism. Un lucru e clar! Daca vei sta zilnic in fata calculatorului nu te vei ingrasa, iar daca se va intampla, te vei ingrasa urat, de nici tie nu iti va placea!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il inchizi frumos si nu il mai deschizi. Eu am stat si 3 luni fara el, cand ma sictiresc de el poti sa ma pui si in fata lui ca nu am nevoiehee hee.
Cat despre ingrasat, proteine si sala.

| andreyyya a răspuns:

Nu cred ca zodia are vreo legatura cu cele spuse de tine mai sus. Cred ca ar trebui sa iesi mai mult cu prietenii si sa faci mai mult sport ca sa le echivalezi pe amandoua. happy