| Mario1996 a întrebat:

Suplimente pentru ten, par, unghii sunt bune? Dar cele de la Doppelherz?

5 răspunsuri:
| LaviniuA a răspuns:

Sunt jalnica inselatorie si moartea sufletului. Asa sa le spui in farmacie. Apoi trantesti usa si pleci.
Nu au vreun efect, nu se asimileaza. Poate doar coloreaza pipiul daca asta vrei.

| Miriaem a răspuns:

Pentru ten, or fii.

| Marianaetanita a răspuns:

Încercă acne out suplimente, sunt foarte bune.

| Sjhxjcks a răspuns:

Pentru unghii este cel mai bun ulei de măsline. Le intarreste le redă luciul lor natural și vor crește foarte repede.

Poti folosi ueli de măsline in fiecare seară inainte de culcare și să masezipatul unghiul și mai ales cuticula dar si pe lungime, pentru a preveni orice exfoliere

| CAna98 a răspuns:

Supa de oase este un supliment natural care îți aduce aport de colagen. Dar mergi si la medic deoarece poti avea carențe.