| bzbzbz a întrebat:

Syos sau Elseve ajuta mai mult parul uscat, despicat, slab?

9 răspunsuri:
| εяαℓυcαз a răspuns:

Depindee ce fel de Syos sau Elseve folosesti! Daca vrei pentru par uscat, despicat si slab iti recomand Elseve Total Repair Extreme si un balsam Syoss repair! Sper ca te-am ajutat. Bafta happy!

| Sibeluca a răspuns:

Syos big grin

| NoName05291 a răspuns:

Le-am incercat pe ambele si nu sunt prea bune... in general ce produse sunt promovate la televizor nu prea merita incercate. Sfatul meu este sa cauti un sampon naturist de la farmacie. Sunt si mai ieftine

| Rakanishuu a răspuns:

Syos.

| zDafuq a răspuns:

Elseve. Eu folosesc de foarte mult timp, am si balsam si chiar da rezultate.

| Isac_Gabriela_1994 a răspuns:

Niciunul...

| Byana a răspuns:

Elseve Total Repair (acela alb cu rosu ) ajuta foarte mult, am folosit pentru ca doream sa-mi las parul sa creasca si nu imi placea deloc ideea ca ar trebui sa-mi tud varfurile o data la 3 luni pentru a indeparta varfurile despicate si ca doar asa parul meu avea sanse sa creasca sanatos asa ca l-am incercat pe asta si a fost foarte, foarte bun.
Cat despre Syoss, mai mult reclama este de el.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Trebuie să tai vârfurile, folosește o mască hidratantă, șampon și balsam vitaminizant.
Pe vârfurile "întregi" nu despicate aplici ulei de argan.
NICIUN produs nu repară firele despicate, ci FOARFECA.
Folosește, de asemenea vopsea de calitate, asta dacă te și mai vopsești.
Elseve este mai bun.
Pa, pa.

| georgeta27 a răspuns:

Syos