| DeeeaA a întrebat:

Tata a venit de curand din intalia. A adus mie sh mamei mele cate o pereche de adidasi. suntem in acelasi picior. Aia care trebuiau sa fie ai mei -sunt ff luciosi si aurii (forma sh marimea e numai buna.ma simt bine in ei)-nu stiu la ce sa ii portsad pentru ca sunt prea aurii sh luciosi
Mamei i-a adus albi doar ca sunt putin mai mari ca aspect(pe picior stau bine-doar ca par mari) Oare pe care sa ii aleg?
Promit fundahappy sh vot pentru cele mai folositoare raspunsuriwinking

Răspuns Câştigător
mariana
| mariana a răspuns:

Daca aveti aceiasi marime la picior, situatia este confortabila, din punctul meu de vedere, deoarece vei putea sa negociezi cu mama ta si sa-i purtati cu randul.
Tinand seama de faptul ca, cei aurii nu cred ca s-ar potrivi cu varsta mamei tale, probabil ca daca pe aceia i-ai da ei, atunci cred ca nici n-o sa aiba la ce sa-i poarte si nici n-o sa-i incalte de loc.
Dupa cate ma dumiresc eu, ar trebui sa-l intrebi pe tatal tau, pentru cine a cumparat adidasii aurii si sunt convinsa ca, raspunsul lui o sa fie acela ca, acei adidasi au fost cumparati pentru tine.
Oricum oamenii buni se inteleg intodeauna si cred ca si voi nu o sa va suparati doar pentru o pereche de adidasi.
Cred ca trebuie sa fiti fericite ca, tatal tau si respectiv sotul mamei tale s-a gandit la voi atunci cand v-a cumparat aceste cadouri.
Multa sanatate si multa chibzuinta, pentru a nu va supara doar pentru niste lucuri materiale.

14 răspunsuri:
| ღNameღ a răspuns:

Cu blugi si tricou lung alb, mie asa im place.Sigur se va potrivi, dar blugi sa nu fie mulati, ci mai larci si albastri daca ai. Sper ca am ajutat si eu.papa

| dandelion a răspuns:

După imaginația mea ar fi bine dacă :
a) dacă îi preferi pe cei luciosi ar merge cu o pereche de jeansi negri, un tricou alb (verde) si o esarfă la gît aurie. Nu uita si de o pereche de cercei în formă de cerc si cu o coadă dintr-o parte.
b) dacă îi alegi pe cei albi ar merge cam la toate celea. poate chiar si la o ținută trendy sau sport (evident că nu vorbim de clasică aici).

| kosmii a răspuns:

Aia albi...merg la tot felul` de haine...

| •.•°..::paffy::..•.•° a răspuns:

Pe cei auri care poti sa ii asortezi la niste blugi cu un albastru mai palid si rupti si o bluza neagra si niste accesori big grin

| crissx_7752 a răspuns:

Eu Zic ca ai putea sa i porti pe cei albi... dar daca ai nevoie ai putea sa i ceri sh mammei tale in imprumut nu cred ca se va supara alege de fapt ce se asorteaza mai mult cu garderoba ta de zi cu zi kiss

| Mary_3424 a răspuns:

Poi totusi i-ai pe ai mamei tale. daca nu se potrivesc ceilalti iti spun eu ca mama ta nu se va supara.

| Raluciii_3242 a răspuns:

Poti sa ii mai decolorezi pe cei aurii cu peria si daca nu merge sa ii iei pe cei mai mari... poate mai cresti in picior!
Succes!*:*

| DeeeaA explică:

Oare se pot decolora?
Uite am sa incerc.sa vad ce iese...
Trebuuie sa le place sh celor de la scoala.ca in ultimu' timp colegii stau cu mine dupa felul in care ma imbrac.asa cum sunt majoritatea in ziua de azi...
Daca mai aveti sugestii spuneti-le.

| DeeeaA explică:

Da! Avem aceeasi marime la picior.doar ca ea este putin mai lata.
Tata i-a cumparat pe cei aurii pentru mine. Imi plac mai mult cei aurii, sunt ca comfortabili, doar ca auriul ala sh luciul e fff nasol...
Nu e problema. Mama m-a lasat sa aleg...

| ALYNAMARYA a răspuns:

Eu zic ca, daca ai o mama intelegatoare, sa faci schimb cu ea pentru ca cei albi se potrivesc si la blugi, dar cei luciosi... mai greu de asortat...

| Alexandraemy71 a răspuns:

Poti sa-i porti cu ceva ce se asorteaza...de ex blugi si o curea aurie.

| ღღBomBonikNuMitaALLyღღ a răspuns:

Pai.eu i-as alege pe cei cu auriu.Si cateodata ii mai ceri si pe ceilalti de la mama ta. Funda?

| Taeron a răspuns:

Alege-i pe cei albi. Cei stralucitori si aurii sunt mai mult un kitsch. Ceva clasic e ceva mai bun!

| Renee_7372 a răspuns:

Uite o idee la ce sa ii asortezi : http://www.tzoale.ro/produs-TricouBaciFemei-Gri-441.html daca ai veni si cu o imagine la ei ar fi mai bine