| cristinuta01 a întrebat:

Tatuajele pe degetele de la mana dor?

11 răspunsuri:
| andreyyya a răspuns:

Tatuajele de peste tot dor laughing dar daca esti destul de curajoasa sa suporti da-i drumu'

| gabi1994 a răspuns:

Nu dor deloc....decat atunci cand le faci si cateva ore dupa... funda?

| valentingb a răspuns:

Asa cum spune alien.Dor tare, dar mai putin decat pe coaste. Acum depinde de cat esti tu de rezistenta la durere, ti-ai mai facut tatuaje?

Iti recomand sa nu iti faci in locuri ATAT de vizibile.

| cristinuta01 explică (pentru valentingb):

Ai impresia ca sunt ASA mariii?laughing

| thegatekeeper a răspuns:

Pentru zona aceasta eu zic ca exista o durere relativ mica, insa depinde de la caz la caz. Oricum, o durere insuportabila nu este.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar cand sunt facute!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice tatuaj doare, dar nu doare cand il face doare mai mult cand da cu aceea carpa.

| Robertty a răspuns:

Destul de tare da nu cred ca e o durere insuportabila!

| PanteraRoz1997 a răspuns:

Doar unpic

| cocolinosef a răspuns:

Faci o anestezie si gata laughing

| Anony a răspuns:

Nu doare deloc happy daca nu iti e chiar asa frica de ace e chiar o senzatie placuta happy