| jabbawockeez a întrebat:

THERMA-FRIO-SHOCK – CEL MAI NOU TRATAMENT ANTICELULITIC SI DE SLABIRE RAPIDA, CU BANDAJE ELASTICE – O TERAPIE SIMPLA, CU REZULTATE IMEDIATE!
. reduce vizibil celulita, si cm de la 2-3 cm timp de 30 min, cam atit dureaza procedura.Acest tratament se foloseshte in saloanele din Romania, acest set este disponibil pina cand doar in magazinele virtuale din Romania
el contine :* THERMA GEL 1000 ml
* FRIO LICHID 500 ml
* MOULDING CREAM 1000 ml
3 BANDAJE ELASTICE (2 pentru picioare 10 cm x 4, 5 m, 1 pentru abdomen 15 cm x 4, 5 m)
In Chisinau exista asa gen de tratament cineva a auzit de el? daca cunoasteti in Chisinau unde se poate de gasit spuneti-mi va rog mult.multumesc anticipat

1 răspuns:
| Frankie a răspuns:

Sunteti retardati