| Cduncfujndf a întrebat:

Știe cineva cât costă să îți decolorezi părul la salon?

4 răspunsuri:
| ReignForest a răspuns:

Anul trecut eu am dat 160 lei(ca să îl decolorez, să îl vopsesc(șuvițe) și să îi taie vârfurile

| RKBlue a răspuns:

Chiar depinde de salon.Fiecare are preturi diferite.Cel mai bine da telefon sau mergi la fata locului si intreaba...

| alina2k18 a răspuns:

La saloane de cartier intre 100 - 250 lei depinde de cat de lung si des ai parul, strict pentru decolorare acest pret.
La saloane fancy cu stilisti mari de la aprox 300 pana la 700 lei.

| Adry05 a răspuns:

Depinde unde stai și la ce salon mergi. mie mi-a făcut balayage, practic mi-a decolorat niște șuvițe spre blond + spălat, aranjat bla bla și m-a costat 200 lei parcă. dar ăsta e chiar preț bun, am auzit și prețuri de 400 +. Părerea mea e să nu te grăbești și să stai să cauți pentru că te poți face foarte frumos și c-o sumă decentă.