| Loredanaghiț a întrebat:

Știe cineva unde pot găsi sandale de gladiator(elegante, am sa le port cu o rochie lungă), joase, fără toc?

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Asos

| roxana1611 a răspuns:

Buna. Tocmai ce mi-am luat si eu o pereche din acest model si sunt foarte incantata de ele si pot sa zic ca am stat ceva pana am gasit combinatia perfecta. Eu le-am cumparat pe cele mai joase si le port cu o rochita de vara. Mai multe informatii referitoare la mixul asta gasesti pe https://fetecustil.ro/sandale-gladiator/