| xGwenX a întrebat:

Tocmai am cumparat o cutie de ceai verde si am auzit ca e buna pentru ochi ca comprese.trebuie sa le fierb sau ce?
funda*

Răspuns Câştigător
| Carmen_9342 a răspuns:

Pai daca ceaiul e la pliculete faci asa:
pui 2 pliculete intr-o cana, torni apa fierbinte si lasi sa se infuzeze. apoi bei ceaiul si lasi pliculetele la racit. dupa ce s-au racit le pui pe ochi si gata. :*

1 răspuns:
| Holocause a răspuns:

E foarte bun pentru iritatiile ochilor,folosesc si eu, si da trebuie. sa le fierbi ca si cum ai face un ceai =), sper ca te-am ajutat