| anamariacondrea2002 a întrebat:

Tocmai m am decolorat. Cum sa fac sa imi protejez parul pentru ca am auzit ca se arde.mi.am decolorat doar cateva varfuri de la cateva suvite.

1 răspuns:
| Miley a răspuns:

Bună! ^_^

Odată decolorat, cred că realizezi că părul este deja afectat. Însă o modalitate bună de al proteja sunt balsamul sau uleiurile pentru păr. Nu am întâlnit niciun produs care să regenereze vârfurile despicate, dar acestea le vor preveni. În plus, ar trebui să ții cont că părul nu trebuie pieptănat imediat după spălare (se rupe mult mai ușor).

O zi bună! (^_-)