| iuliclaw a întrebat:

Tocmai mi-am luat(de fapt nu eu l-am luat o prietena mi la dat)Garnier Pure 3in 1 pentru că am fata plina de cosuri si tenul foarte gras, vreau sa stiu dacă acest produs e bun de ceva dacă cineva la incercat și a obtinut rezultate bune?

Răspuns Câştigător
| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Buna! eu am folosit si a fost bunicel...la inceput am observat ca fata mi se mai luminase(se deschisese) insa dupa ceva timp de folosire nu isi mai facea prea bine efectul...adica simteam ca imi mai curata tenul dar cosurile nu dispareau sad
acum fac un tratament recomandat de un dermatolog... printre care contine si o crema pe care o poti lua fara prescriptie medicala : skinoren si este f buna happy te sfatuiesc sa incerci garnier ca poate la tine isi va face efectul mai bine, insa daca nu iti trec ar trebui sa mergi la un dermatolog.

2 răspunsuri:
| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Multumesc pentru apreciere :*

| adrianaa a răspuns:

Incearca clean&clear. e mai bun