| skriil a întrebat:

Tot eu... vreau sa imi deschid parul la culoare in nuanta a 4 a din poza asta.Am parul nuanta a 2 de acolo, http://www.google.ro/......tp?/imgres sa fac asta intr-un mod natural? cu ce? mersi.

2 răspunsuri:
| RoXxy a răspuns:

Apa oxigenata, draga+clatire dupa fiecare spalare cu ceai de musetel. Daca nu iti iese atat de deschis cat iti doreai mai repeti clatirea cu apa oxigenata dupa o saptamana si nu renunti la ceaiul de musetelwinking

| Funditssa a răspuns:

Da apa oxigenataaaahee hee!