| lorenmorgan a întrebat:

Toti imi spun ca sunt draguta, ca sunt frumoasa dar eu asta nu prea cred.Nu am incredere in mine ce pot face ca sa obtin increderea in mine?

9 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Probabil ai unele defecte care nu te lasa sa iti apreciezi aspectul fizic. Fiecare om are unele defecte, trebuie doar sa le accepti, asta ne face speciali. Daca ceilalti spun ca esti frumoasa, inseamna ca esti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uita-te in oglinda si spune-ti "Sunt frumoasa!". Te va ajuta asta. Si ai mai multa incredere in tine.

| vampir004 a răspuns:

Fii tu si atat, toti suntem egali dar diferiti, toti avem defecte, si eu sunt slab ca baiat dar acum ce naiba sa fac? asta e, viata trebuie traita ca doar una avemwinking

| vlady434 a răspuns:

O femeie frumoasa,este o femeie fericita. Totul sta in increderea de sine. Daca tu esti pesimista si nu ai incredere in tine, nu o sa rezolvi niciodata "problema". Incearca sa faci ceva deosebit, sa ajuti pe cineva, ceva care sa-ti aduca satisfactie. Persoanele care au un suflet curat, se spune ca sunt frumoase si pe dinauntru si pe dinafara. Sper ca te-am ajutat.

| DaW a răspuns:

Pai de ce crezi asta? fiecare fata e frumoasa in felu ei :*

| C26 a răspuns:

Buna.Fiecare om este frumos in felul lui, si fiecare om are si defecte si calitati :* Tot ceea ce trebuie sa faci, este sa prinzi incredere`n tine.Si gandeste`te ca daca lumea iti spune ca esti draguta, frumoasa..Inseamna ca asa este happy

| bloodandpride a răspuns:

Ia-ti tigaia Dry Cooker si o sa poti munta muntii din loc.winking

| Anne07 a răspuns:

Buna ...tot ceea ce trebuie sa faci este sa ai incredere in tine si nu trebuie sa iti pese ce zice gura lumii, fiindca doar tu stii cu adevarat cum esti happy