| Pixxie00 a întrebat:

TPU, am vazut mai de mult o poza cu o fata, descrierea ei e cam asa : are parul roz TOT!, o frizura emo cu par lung, un cercel in nas si tenul putiiin inchis ( cred ca era bronzata ) si i se vedea fata si corpul pana la cureaua de la pantaloni, fata aia era ff frumoasa si caut poza intruna dar nu o gasesc, pe marginea pozei scria : Rozwa Landrikna sau ceva de genu'.
Cine imi da poza primeste si funda si vot!, scuze de categorie

3 răspunsuri:
| ɐzʇıןoʌɐıp a răspuns:

Fete cu parul roz.nu e audrey kitching?

| ɐzʇıןoʌɐıp a răspuns:

Atunci sorry, dar nu stiu...iar pe net daca cauti acel nume, te duce la Rozowa Landrynka.Succes!

Răspuns utilizator avertizat