| shinedani a întrebat:

TPU, dragelor. spuneti-mi si mie cum se foloseste masca de par planet spa de la Avon cu ulei de masline.tot ce stiti voi cum o folositi,? e buna? multumesc funda

Răspuns Câştigător
| callie2 a răspuns:

Dupa sampon+ balsam pe parul ud dar stors de apa pui masca in special pe lungime si varfuri si o lasi 5-10 minute. apoi clatesti bine.

2 răspunsuri:
| enmaai a răspuns:

Pai, te speliprima data de 2 ori pe fata cu sapun si clatesti cu apa din abundenta, si iti intigi masca pe fata cu grija exvitand contactul cu ochi si buzele si sprancenele evident! Astepti10 minute pe ceas, dupacare clatesti foarte bine te stergi pe fata iar urm. ora sau 2 nu te dai cu nimic pe fata:* Succes! FUNDA?batting eyelashes

| shinedani explică:

Off.sorry am uitat sa zic ca e masca de par!:*. deci astept al raspuns