| shinedani a întrebat:

TPU, dragelor. spuneti-mi si mie cum se foloseste masca de par planet spa de la Avon. tot ce stiti voi cum o folositi,? e buna? multumesc funda

2 răspunsuri:
| deyule794 a răspuns:

Buna happy Eu am masca de par Planet Spa cu minerale din Marea Moarta, pe care o aplic pe parul sters cu prosopul, apoi imi pieptan parul pentru a intinde mai bine masca si o las sa actioneze 10-15 minute. Cred ca timpul de actionare difera de la masca la masca. Oricum, timpul este mentionat pe ambalaj. happy

| shinedani explică:

Am uitat sa specific ca este cu ulei de masline!:*