| anonim_4396 a întrebat:

TPU familia si colegele imi spun ca sunt frumoasa ca am ochi verzi dar eu nu cred.Eu cred ca sunt cea mai urata din lume asa credeti si voi despre voi?

7 răspunsuri:
| adorciocolata a răspuns:

Nu mai spune asta. Ochii verzi sunt foarte frumosi. De fapt, toate culorile de ochi sunt frumoase. Iti poti pune foarte bine in valoare ochii cu farduri de pleoape in nuante de gri, lila, mov, maro, bej, roz, pruna, indigo, visina, cu un creion de ochi/tus si rimel. Dar trecand de machiaj, bucura-te de culoarea ochilor tai. Ochii verzi sunt speciali, mai ales daca ai parul saten si ochii verzi (parerea mea). Ai mai multa incredere in tine. Sper ca te-am ajutat!

| Onn3 a răspuns:

Cam p'acolo

| simona223 a răspuns:

Si mie imi spune toata lumea ca am ochii frumosi.parul dar cand ma uit in oglinda eu nu cred acest lucru.dar totusi ma gandesc ca fiecare e frumos in felul lui.nimeni nu e frumusetea intruchipata.bafta:*

| Carrie a răspuns:

Si eu ma simt cateodata urata, lumea imi spune ca sunt draguta. Cel mai important e sa ai incredere in tine! Nimeni nu e perfectiunea intruchipata. thumbs up

| patySsmile a răspuns:

Niciodata nu trebuie sa crezi asta despre tine. Toti sunt frumosi in felul lor. Nu cred ca esti atat de urata pe cum crezi. Ar trebui sa ai mai multa incredere in tine happy. Nu cred ca sunt perfecta sau draguta dar cea mai urata nu cred.

| Katherineeeeeeee a răspuns:

Sincera sa fiu fiecare persoana este frumoasa in felul sau.nu exista perfectiuni, doar ca noi nu sti sa decoperim acel farmec care ne inconjoara.si mie mi-ar placea sa am buzele mai subtiri pentru ca le am putin mai groase, acesta este motivul meu si in plus si eu am ochii verzi;-) asa ca incearca sa te uiti din alte parti [daca intelegi ce vreau sa zic] si ai sa iti descoperi incetul cu incetul calitatile si ai sa fi surprins :-x pup :*

| LovelyMan a răspuns:

E doar o gandire adolescentina trecatoare. Stai linistita ca trece in timp. happy