| Anonim2938 a întrebat:

Trebuie neaparat sa imi storc cosurile dupa ce m-am dat cu ceai de musetel pe fata? Se albesc daca ma dau cu musetel? De cate ori pe zi trebuie sa ma dau si imi poate face ceva rau? In cat timp trec cosurile?:d

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Ideal ar fi să foloseși unguent de gălbenele. Acesta este bun atât la uscarea coșurilor, cât și la eliminarea semnelor/petelor roșii lăsate de acestea.
Se găsește la plafar și costă în jur de 4-6 lei o cutiuță mică.
Baftă!