| Jurnaldedecembrie a întrebat:

Trebuie sa imi cumpar 2 rochii pentru nunta, una de zi si una de seara. M-am gandit sa fie una lunga si una scurta.Rochia de seara sa fie scurta sau lunga?

Răspuns Câştigător
| SomeBodyThatDoesNotMatter a răspuns:

Eu zic ca cea de zi sa fie scurta (ca sa eviti coacerea sub ea) si ce a de noapte, cand e mai racoare sa fie mai lunga dar sa fie cat de cat comoda sa te poti misca in ea

9 răspunsuri:
| wann a răspuns:

Lunga pentru ca este mai elegantawinking Sper sa iti gasesti rochia potrivita. Succes!

| WhyIsTheWordSoBad a răspuns:

S-ar potrivi cea de seara sa fie lunga si de zi scurta.

| Elly_8212 a răspuns:

Scurta

| Mymymymmy a răspuns:

Eu zic lunga si ziua scurta asa ar fi mai tare asa

| ioanalarisalari a răspuns:

Eu cred ca aia lunga sa fie de zi si seara sa o ai pe aceea scurta ca poti sa si dansezi si mai multe chesti. si mai ales ca o sa fi sexy :*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.girl-care.blogspot.com/ - Pe blogul meu gasesti un post in care vorbesc despre alegerea unei rochii in functie de forma corpului etc. In legatura cu rochia ta. hmm. daca esti tanara nu-ti lua rochie lunga. lasa-ti picioarele la vedere. :*

| pedros831 a răspuns:

E mai frumos si mai elegant ca seara sa ai rochie lunga cel putin asta e parerea mea

| byancaralu a răspuns:

Lunga! de obicei rochiile scurte sunt pentru zi iar cele lungi pentru noaptehappy

| Andreea_7420 a răspuns:

Parerea mea ii ca rochia de seara ar fi mai bine sa fie lunga...eu asa consider.